C.R. Cilt Yenileme

Tılsım Güzellik, her zaman güleryüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla kaliteli hizmetler vermek, müşterilerine hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalar sunarak uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.

C.R. Cilt yenileme ürünü PH Formula’nın bir ürünüdür. Bu ürün ilk farma-kozmesötik tedavi ürünü olarak da bilinmektedir. C.R. Cilt Yenileme ürünü cildimizdeki lekelerin, ince kırışıklıklar ve çizgilerin, kızarıklıkların tedavisinde etkili bir üründür. Ürün özel olarak cildin hızlı şekilde yenilenmesi için formüle edilmiştir. Bu formül her cilt tipine uygun olmaktadır. Standart peeling uygulamalarından farklı olarak bu ürün  cilt soyulmasına neden olmaz. 3 farklı aşamadan oluşan bu program ciltin üst tabakasına uygulanmadığı için cilt yüzeyinde bir sorunla karşılaşmazsınız. C.R. Cilt yenileme uygulamasının bütün aşamaları tedavi için çok önemli olmaktadır. Bu aşamaların eksiksiz ve düzenli şekilde uygulaması uygulama sonuçlarının başarısını etkileyecektir. İlk aşama uygulama öncesi bakım aşaması, ikinci aşama uygulama aşaması, üçüncü aşama ise uygulama sonrası bakım aşaması olmaktadır. Bu aşamaların cilt uzmanınızın önerdiği şekilde uygulanması gerekmektedir. Bu aşamalara kısaca detaylı şekilde bakalım.
C.R. Cilt Yenileme Programı Hangi Aşamalardan Oluşur?
C.R. cilt yenileme programının 3 farklı aşaması mevcuttur. Bu aşamalar hazırlık aşaması, uygulama aşaması ve uygulama sonrası bakım aşaması olmaktadır. Her birinin dikkatle uygulanması gereken bu aşamaların nasıl uygulanacağını kısaca anlatalım.
Hazırlık Aşaması
Bu aşamada cildinizde soyulmanın başlaması için belirli ürünler kullanılmaktadır. Öncelikle cilt temizlenmekte ve hücrelerin yenilenmesi için aktif formül kullanılmaktadır. Bunun için 2 farklı bakım ürünü kullanılacaktır. 
E.X.F.O Cilt Temizleyici
E.X.F.O cilt temizleyici etken maddelerin emilmesi ve hücrelerin yumuşamasını sağlayan bir formülle hazırlanmıştır. Soyucu etkisi olan bu temizleyici hafif olmaktadır ve cildinize zarar vermemektedir.  Cilt yenileme öncesi ve sonrasında kullanımı tedavinin tamamlanması açısından önemlidir. 
C.R. Aktif Formül 
Hazırlık aşamasında kullanacağınız diğer bir ürün ise C.R. aktif formülüdür. Bu formül hücrelerin normal işleyişinin geri  sağlamaktadır. Etken maddeleri sayesinde kronik kızarıklıkları tedavi etmektedir. Cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek cildinizin yenilenmesini hızlandırır. Tedavi öncesinde cildin yenilemeye hazırlanması için kullanılmaktadır. Tedavi öncesinden 14 gün kullanılması gerekmektedir
Uygulama Aşaması
Uygulama aşaması artık cildinize C.R. Cilt Yenileme uygulamasının yapıldığı aşamadır. Bu aşamada cilt uzmanınız cilt tipinize ve sorununuza uygun tedavi prosedürü uygulanacaktır. Öncelikle S.P kompleksi ile cildinizin duyarlılık seviyesi belirlenecektir. Aktif solüsyonlarla hücre kanallarının açılması gerçekleştirilecek. Daha sonra C.R. kompleksi uygulamasına başlanacaktır. Bu sayede kızarıklıklar ve çizikler tedavi edilecektir.Tüm ciltlere uygun geliştirilen bu kompleks sayesinde ciltteki lekeler ve kızarıklık tamamen azalacaktır. C.R. Kompleksi antimikrobiyal aktivite ile özel olarak formüle edilmiştir. 
Onarım ve Koruma Aşaması
C.R. kompleksi uygulandıktan sonra cildinizin korunması gerekecek. Bu aşamada cilt bakım uzmanınız size gerekli bakım önerilerinde bulunacaktır. Bu bakım ürünlerinin düzenli şekilde kullanılması alınan sonuçların kalıcı olması açısından çok önemlidir. Doğru şekilde bakım yapılması durumunda alınan sonuçlar uzun vadede kalıcı olacaktır.
C.R. Cilt Yenileme İşleminden Sonra Nelere Dikkat Etmeli?
C.R. cilt yenileme işleminin sonuç alabilmesi ve alınan sonuçların kalıcı olması için uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı kurallar ve bakım önerileri mevcuttur. Bu önerileri ciddiye alarak uygulamanızı tavsiye ederiz. 
  • Uygulama sonrası bir süre güneş ışınları ve solaryumdan korunun.
  • Cilt sorunları için uyguladığınız başka tedaviler varsa mutlaka uzmanınıza bilgi verin
  • Uygulama sonrasında en az 2 hafta ağda veya tüy dökücü krem kullanmayın.
  • Uzmanınızın önerdiği bakım ve koruma ürünlerini doğru ve düzenli şekilde kullanın
  • Cildinizde oluşacak herhangi bir kızarıklık ve tepkiye müdahale etmeyin. Yaklaşık olarak birkaç saat içerisinde bu kızarıklar kendiliğinden yok olacaktır. 
PH Formula programı, C.R. Cilt Yenileme programı hakkında bilgi almak, randevu oluşturmak veya C.R. Cilt Yenileme Fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.