Black Peel Bakımı

Tılsım Güzellik, her zaman güleryüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla kaliteli hizmetler vermek, müşterilerine hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalar sunarak uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.


Cildimizin daha pürüzsüz ve kusursuz görünmesi birçok peeling ürünleri kullanıyoruz. Bu peeling ürünleri farklı etken maddeleri  sayesinde cildiminizin yenilenmesine yardımcı olmaktadır. Black Peel doğal içeriği ile son dönemlerin en çok tercih edilen peeling ürünüdür. Black Peel cildin nemlenmesini ve kusurların kapanmasını sağlıyor.
Ana maddesi siyah sirke olan Black Peel tamamen organik bir üründür. Tüm cilt tiplerine uygunluğu dermatolojik testlerle onaylanmıştır. İçeriğinde sirke dışında, potasyum, salisilik asit ve linoleik asitten elde edilen jasmonik asit  bulunuyor. Bu etken maddeler sayesinde yara iyileşmesini hızlandırır. Ciltteki koyu lekelerin solması, skar dokularının tedavisi, akneli ciltlerin temizlenmesi gibi birçok cilt sorununda etkilidir. Cilt soyma işlemi sayesinde cildinizin yenilenmesi ve daha pürüzsüz cilt yapısına kavuşmanıza yardımcı oluyor.
Nasıl Etki Eder?
Black Peel’in içeriğindeki etken maddeler cildinizi besler. Soyma işlemi gerçekleştirerek cildin üst katmanındaki ölü deriyi derinlemesine temizler. Bu soyulma işlemi sonucunda yeni cilt tabakası oluşması hızlanır. Ciltteki siyah noktaların ve aknelerimn temizlenmesini, ayrıca ilerleyen zamanda yeniden oluşmasını önlemektedir. Cilt yenilemesi aynı zamanda cildinizde kırışık ve çizgi oluşumunu da engellemekte ve geciktirmektedir. Oldukça etkili bir leke giderici ve antioksidan aktivitesi sağlayıcıdır.

Black Peel’in Faydaları Nelerdir?
Zengin mineral içeriğe sahip olduğu için Black Peel’in cilde birçok faydası bulunuyor. Cilt sorunlarının çözülmesinde etkili bir peeling ürünü olarak kullanılıyor. Genel olarak cilde faydaları şöyledir:
İçeriğindeki çinko, potasyum, kalsiyum ve diğer vitaminler sayesinde cildi besler
Siyah nokta ve aknelerin yok olmasını sağlar. İçeriği sayesinde siyah nokta ve akne oluşumunu engellemektedir.
Kan dolaşım hızını artırarak ciltde nem dengesini ayarlamaya yardımcı oluyor.
Ciltteki ödemlere ve iltihaplanmalara iyi geliyor.
Yaşlanmadan doğan kırışık ve çizgilerin oluşumunu engelliyor.
Cilt üzerindeki ölü hücreleri, yağ dokusunu temizleyerek cilt yenilenmesini sağlıyor.
Ciltte detoks etkisi yaratıyor.
Ölü hücreleri temizlediği için cildin sıkılaşmasını sağlar.
Nasıl Uygulanır?
Siyah maskenin kullanımı çok kolaydır ve birkaç adımdan oluşmaktadır. Uygulama adımları şöyledir:
Uygulama yapmadan önce cildinizi iyice temizleyin
Black Peel’i göz ve dudak çevreniz dışında, cildinize fırça ile uygulayın
Sğrğlen maskenin 30 dakika kurumasını bekleyin.
Cildinizi 30 dakika sonra ılık su ile durulayın ve dinlendirin.
İlk birkaç saat maskenin etkisini göstermesi ve cildinizin dinlenmesi açısından makyaj yapmayın.
Maskeyi haftada 2 veya 3 kez uygulayabilirsiniz.